Projekt EVVOLUCE - na úvodní stránku Anglická verze Německá verze Projekt EVVOLUCE - na úvodní stránku
otevřít galerii

Napsali o nás

animace - hlouček
zpět

Vzkaz v láhvi

web - Základní škola a mateřská škola Tábor, Husova 1570 / 27.2.2010

EVVO - aktivity, jejímž cílem je vést lidi k jednání a myšlení v souladu s udržením kvality životního prostředí pro další generace.

Na konci ledna, ve čtvrtek 28.1., naši šesťáci ze tříd VI. A a VI. B vložili své vzkazy do láhve… pomyslné, ale co kdyby někdy i reálné? Člověk nikdy neví…

Čtyřhodinový balíček Vzkaz v láhvi nejen pobavil, poučil, rozesmál, ale i přesvědčil, že vyjádřit se výstižně a věcně správně není snadné. Stylizace textu dala jednotlivcům zabrat, společnými silami však při skupinové práci došli k zdárnému cíli, zato hlasy vody poznal každý, s inzeráty z časopisu Živel jsme vyluštili zadanou tajenku a reklamní slogany – ty ani na vteřinku nerozhodily naši akční virtuální mladou generaci.

Zábavně naučné pracovní listy, práce s počítačovými programy a s interaktivní tabulí atp. jsou z „dílny“ Centra ekologické výchovy Ochrany fauny ČR jako jeden z 30 unikátních tematických balíčků projektu EVVOLUCE, do něhož jsme vstoupili i my jako partnerská škola.

Tak nashledanou příště....... naše holky a kluci z 6. ročníku jdou zas do toho!

Adéla Veselá (27.2.2010 8:09)

zdroj: http://www.zs-husova.tabor.cz/akce0910/vzkaz-v-lahvi/

otevřít aktuality patička stránky
patička stránky evropský sociální font v ČR - otevřít www stránku evropská unie -  otevřít www stránku ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovi -   otevřít www stránku op  - vzdělávání pro konkurenceschopnost - otevřít www stránku